Albumy muzyczne
Śliwki i obrazy

Dziady Kazimierskie Śliwki i obrazy Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Śliwki i obrazy" (Dziady Kazimierskie). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Dziady Kazimierskie.

O albumie

„Śliwki i obrazy” to płyta, na której grupa postanowiła sprawdzić inne dźwięki – te płynące z instrumentów dętych. Po eksperymencie – udanym – z Tsigunz Fanfara Avantura, muzycy doznali olśnienia. Takie rytmy aż się proszą do dołączenia do muzycznych kazimierskich pejzaży. Na płycie słychać więc Rury Wydechowe – trio, a czasem kwartet dęciaków, wspomagających malowniczy album Dziadów Kazimierskich. Malowniczy w dosłownym znaczeniu tego słowa, ponieważ każda okładka płyt zespołu malowana jest przez Piotra Tutka Fąfrowicza, znanego i uznanego malarza, czerpiącego inspiracje z Kazimierza Dolnego.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Śliwki i obrazy" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Śliwki i obrazy".
Dziady Kazimierskie
Dziady Kazimierskie - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!