Albumy muzyczne
Sasha

Vladimir Dantes Sasha Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Sasha" (Vladimir Dantes). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Vladimir Dantes.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-03-19

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Sasha".

O albumie

Vladimir Dantes opowiada o powstaniu utworu:

Piosenka powstała w zabawny sposób. Jakiś rok temu grałem sobie na gitarze „Strela” 5'nizzy i nagle zechciałem stworzyć piosenkę w tonacji D-moll, nie wiem właściwie dlaczego. W głowie miałem zdanie: „Zapomnij o wszystkim tym, co już było” (Забудь всё что было). Po tym wszystkim wybrałem się do studia Potapa w wytwórni MOZGI. Podobała mu się moja piosenka „Esli By” i doradził mi, by stworzyć coś w podobnym stylu - ironicznego i nieco prowokacyjnego. Pokazałem mu fragment nowej piosenki i powiedziałem, że jest o rozstaniach i o tym, jak czują się i co robią dziewczyny, kiedy zrywają z partnerem: zmieniają swoje życie, skracają włosy i robią sobie fryzurę bob. Tak wspólnie napisaliśmy refren tej piosenki.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Sasha" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Sasha".
Polecamy
Vladimir Dantes
Vladimir Dantes - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!