Albumy muzyczne
Salt

Half Moon Run Salt Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Salt" (Half Moon Run). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Half Moon Run.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2023-06-02

O albumie

Moce twórcze Half Moon Run pozostały niezmienne i nienaruszone w trakcie dwunastu lat wspólnego grania. Piękno i smutek, harmonia i zagrożenie, rozpacz i groove - mieszanie kontrastowych nastrojów jest znakiem rozpoznawczym twórczości zespołu , a na tej płycie muzykom udało się przekroczyć swoje własne, muzyczne granice. Na „Salt”ponownie odwiedzają oni miejscem którym narodziła się ich więź, dając nowe życie muzycznym wizjom, które nosili w sobie od samego początku. Równocześnie album sięga w przyszłość, zawierając utwory napisane w trakcie pandemii, podsumowujące niepokoje współczesnych czasów. Zaś kopiąc głębiej, na „Salt”można odnaleźć dowody na duchowe poszukiwania artystów, które skutecznie przekładają się na rodzące się uczucie nadziei.

„Przygotowując album czuliśmy się, jak byśmy destylowali pokaźną ilość pomysłów, aby wydobyć z nich ich esencję. To co nam pozostało, to właśnie sól - ‚Salt” - mówi Conner.

Inne wydania tego albumu

Album "Salt" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Salt".
Polecamy
Half Moon Run
Half Moon Run - Wybrane albumy
Popularne
Buka prezentuje album "Po drugiej stronie lustra 2023" [WIDEO]

Album ten to muzyczno-liryczna reprodukcja.

Martin Garrix łączy siły z Lloyiso [WIDEO]
Martin Garrix łączy siły z Lloyiso [WIDEO]

Niesamowity duet i ich najnowsze dzieło.