Albumy muzyczne
nowość S16

Woodkid S16 Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "S16" (Woodkid). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Woodkid.

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "S16".

Płyta nr 1

  1. 1. S16 - Woodkid

O albumie

Pierwszy singiel z „S16”, „Goliath”, w autentyczny sposób kwestionował indywidualną oraz zbiorową odpowiedzialność za obecny stan świata. Utwór został doceniony przez dziennikarzy takich mediów jak „TIME” czy „Rolling Stone”. „Pale Yellow” to z kolei rozważanie na temat intymności oraz zapis zmagań z rozmaitymi trudnościami, zarówno mentalnymi, jak i fizycznymi. Oba single mocno zaostrzyły apetyt na drugi i bardzo wyczekiwany album Woodkida. Na szczęście w końcu wiemy, że będziemy musieli czekać do 16 października.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "S16" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "S16".
Polecamy
Woodkid
Woodkid - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!