Albumy muzyczne
polecamy Rock or Bust

AC/DC Rock or Bust Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 1.25

Album "Rock or Bust" (AC/DC). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: AC/DC.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: Sony Music
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2014-12-02

O albumie

Sony Music/Columbia Records z dumą ogłaszają premierę “Rock or Bust” – nowego studyjnego albumu AC/DC. Krążek z 11 nagraniami legendarnej australijskiej grupy ukaże się 2 grudnia i będzie pierwszym nowym materiałem od czasu wydanej 7 lat temu płyty „Black Ice”. Zadebiutowała ona na 1. miejscu w 31 krajach i sprzedała się w nakładzie ponad 8 milionów egzemplarzy – w Polsce uzyskała status Platyny. „Rock or Bust” nagrana została wiosną tego roku w Warehouse Studio w Vancouver pod okiem stałych współpracowników zespołu – Mike’m Fraserem i producentem Brendanem O’Brienem.

„Rock or Bust” to pierwsza płyta w 41-letniej historii zespołu nagrana współzałożyciela grupy – Malcolma Younga. Kilka miesięcy temu zespół wydał oświadczenie, w którym poinformował, że z powodów zdrowotnych muzyk robi sobie przerwę od gry z zespole. W uwagi na swój stan, Malcom nie powróci jednak w szeregi zespołu, a na nowej płycie i zapowiadanej na przyszły rok trasie koncertowej zastąpi go kuzyn – Stevie Young.  

Inne wydania tego albumu

Album "Rock or Bust" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Rock or Bust".
Polecamy
AC/DC
AC/DC - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!