Albumy muzyczne
polecamy Rock or Bust

AC/DC Rock or Bust Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 1.25

Album "Rock or Bust" (AC/DC). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: AC/DC.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: Sony Music
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2014-12-02

O albumie

Sony Music/Columbia Records z dumą ogłaszają premierę “Rock or Bust” – nowego studyjnego albumu AC/DC. Krążek z 11 nagraniami legendarnej australijskiej grupy ukaże się 2 grudnia i będzie pierwszym nowym materiałem od czasu wydanej 7 lat temu płyty „Black Ice”. Zadebiutowała ona na 1. miejscu w 31 krajach i sprzedała się w nakładzie ponad 8 milionów egzemplarzy – w Polsce uzyskała status Platyny. „Rock or Bust” nagrana została wiosną tego roku w Warehouse Studio w Vancouver pod okiem stałych współpracowników zespołu – Mike’m Fraserem i producentem Brendanem O’Brienem.

„Rock or Bust” to pierwsza płyta w 41-letniej historii zespołu nagrana współzałożyciela grupy – Malcolma Younga. Kilka miesięcy temu zespół wydał oświadczenie, w którym poinformował, że z powodów zdrowotnych muzyk robi sobie przerwę od gry z zespole. W uwagi na swój stan, Malcom nie powróci jednak w szeregi zespołu, a na nowej płycie i zapowiadanej na przyszły rok trasie koncertowej zastąpi go kuzyn – Stevie Young.  

Inne wydania tego albumu

Album "Rock or Bust" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Rock or Bust".
Polecamy
AC/DC
AC/DC - Wybrane albumy
Popularne
przeglad 4 min
44. Przegląd Piosenki Aktorskiej - znamy program wydarzenia Wrocław

Kolejne PPA odbędzie się w dniach 15-24 marca 2024 roku.