Albumy muzyczne
Robię co mogę

DJ BRK Robię co mogę Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Robię co mogę" (DJ BRK). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: DJ BRK.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-04-19

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Robię co mogę".

O albumie

DJ BRK, a właściwie Bartosz Kochanek, opolski producent muzyczny, DJ i raper wydał nowy singiel we współpracy z Vito Bambino i Miętha. Jest to kolejny singiel z debiutanckiej płyty DJ BRK pt. “JUICE”, do której BRK zaprosił utalentowanych artystów z Polski. 

Premiera singla przypada na 19.04.2022. “Robię co mogę” dostępna jest na wszystkich muzycznych portalach streamingowych. Płyta “JUICE” ma ukazać się w połowie roku, jest to także podsumowanie 20 letniej kariery jako DJ’a i producenta. DJ BRK przez lata współpracował z Grubsonem, Jareckim oraz czołowymi postaciami branży muzycznej. 

“Cieszę się, że jestem w takim miejscu w mojej karierze, które umożliwia mi współpracę z tak utalentowanymi młodymi artystami. Płyta “JUICE” to moja osobista podróż w nową muzyczną galaktykę. Moim celem jest wzruszyć i rozbudzić emocje w słuchaczu. Wierzę, że “the juice is worth the squeeze” - mówi Bartosz “BRK” Kochanek. 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Robię co mogę" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Robię co mogę".
Polecamy
DJ BRK
DJ BRK - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!