Albumy muzyczne
nowość Roadster

Margaret Roadster Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Roadster" (Margaret). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Margaret.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-09-11

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Roadster".

Płyta nr 1

  1. 1. Roadster - Margaret

O albumie

„Roadster” to kolorowe, muśnięte ostatnimi promieniami słońca, wspomnienie wakacji. Mały, zwinny samochód bez dachu to metafora uczucia wolności i prostej radości z życia. Któż sprawdziłby się lepiej w tym duecie i wakacyjnym peanie niż miłośnik motoryzacji i wygodnego życia Kizo? „Roadster” to numer w którego sens nie należy się zanadto zagłębiać. Trzeba go poczuć i dobrze się bawić chłonąc ostatnie ciepłe dni.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Roadster" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Roadster".
Polecamy
Margaret
Margaret - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!