Albumy muzyczne
Rach pach ciach

Siwers Rach pach ciach Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Rach pach ciach" (Siwers). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Siwers.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-21

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Rach pach ciach".

O albumie

Siwers ponownie w podwójnej roli rapera i producenta. "Rach pach ciach" to drugi singiel promujący płytę "Powrót z drogi donikąd", która na sklepowe półki trafi dokładnie 11 czerwca. Pierwszy od ponad trzech lat solowy materiał artysty wyda oficyna Of Label.

Raper i producent związany z grupą JWPBC przyzwyczaił nas do brzmienia najwyższej jakości. Nic więc dziwnego, że singlowy "Rach pach ciach" podtrzymuje dobre otwarcie zapoczątkowane przez „Creme de la crème”. Surowe brzmienie singla dobrze koresponduje z wyrazistą narracją i mocnymi punchami, których u Siwersa nigdy nie brakowało.  Całość w hiphopową klamrę spiął DJ Falcon1, czyli autor stylowych cutów. Za wideo do utworu odpowiada Ludwik Lis / Hands.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Rach pach ciach" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Rach pach ciach".
Polecamy
Siwers
Siwers - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!