Albumy muzyczne
nowość Quo’ing In - The Best of the Noughties

Status Quo Quo’ing In - The Best of the Noughties Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Quo’ing In - The Best of the Noughties" (Status Quo). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Status Quo.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-09-16

O albumie

„Quo'ing In - The Best Of The Noughties” to kompilacja zawierająca największe hity Status Quo, jakie powstały w pierwszej dekadzie XXI wieku. Singlem zapowiadającym album jest utwór „Caroline”, jeden z największych przebojów zespołu, w zupełnie nowej wersji studyjnej nagranej w 2022 roku. „Quo’ing In – The Best of The Noughties” ukaże się 16 września 2022 roku jako 2CD Jewelcase i limitowana edycja 3CD Deluxe Digipak. Wersja limitowana zawiera bonusową płytę z dziesięcioma wcześniej niepublikowanymi klasykami nagranymi na żywo i na nowo zmiksowanymi w 2022 roku. 

Kompilacja zawiera też zupełnie nowe i nigdy wcześniej niedostępne wersje studyjne klasyków „Rockin” All Over The World, „Paper Plane” i „Caroline”.

Album rozpoczyna się utworami z płyty „Heavy Traffic” z 2002 roku, który był pierwszym „właściwym” albumem lat dziewięćdziesiątych, po wydawnictwie z coverami „Famous In The Last Century”. Album „Quo’ing In – The Best of The Noughties” czerpie również z „The Party Ain't Over Yet” (2005), „In Search Of The Fourth Chord” (2007), „Quid Pro Quo” (2011), „Bula Quo!” (2013), „Aquostic: Stripped Bare” (2014), „Acoustic II: That's A Fakt” (2016) i „Backbone” z 2019 roku oraz kilka innych perełek, wśród których znalazły się utwory z Brianem Mayem i Beach Boys.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Quo’ing In - The Best of the Noughties" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Quo’ing In - The Best of the Noughties".
Status Quo
Status Quo - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!