Albumy muzyczne
Psia Mać

Dominika Barabas Psia Mać Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Psia Mać" (Dominika Barabas). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Dominika Barabas.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-12-12

O albumie

“Psia mać” to podróż po temacie wielokrotnie już ogrywanym - bo miłości - jednak tutaj słyszymy o relacji trudnej, przemocowej, z poliamoryzmem w tle… ta bardzo osobista i szczera do bólu płyta długo dojrzewała oczekując na swoją premierę - nie jest łatwo dzielić się ciężką treścią w sposób przystępny, co się jednak finalnie udało i to efektownie. Muzyczną ucztę fenomenalnie dopełnia szata graficzna stworzona przez Bertę Cebrat.

Album jest zaskakująco nowoczesny w brzmieniach, jak na artystkę wyrosłą z matecznika piosenki literackiej. Niech więc odbiorców nie zwiedzie dotychczasowa kariera Dominiki - “Psia Mać” jest świeża, nie nudzi się, a każdy utwór otwiera nową, barwną historię, do której chce się wracać wciąż i wciąż.

W nagraniach uczestniczyli znakomici muzycy, m.in.: Adam Lemańczyk, Wojciech Famielec, Tomasz Boruch, Paweł Harańczyk, Jan Czaja czy Tomasz Kaczmarek. Za produkcję muzyczną odpowiedzialni są Dominika Barabas i Szymon Orchowski.

ip

 

Inne wydania tego albumu

Album "Psia Mać" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Psia Mać".
Polecamy
Dominika Barabas
Dominika Barabas - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!