Albumy muzyczne
Przemiana

Juras Przemiana Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Przemiana" (Juras). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Juras.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-10-00

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Przemiana".

Płyta nr 1

O albumie

Drugi solowy album rapera znanego z WSP, Juras Wigor i Pokój Z Widokiem Na Wojnę ukaże się w październiku 2022. Preorder płyty startuje 19 maja.

PRZEMIANA to drugi solowy album Jurasa - rapera znanego z takich składów jak WSP,  Juras Wigor i Pokój Z Widokiem Na Wojnę. Krążek opowiada o procesie przemiany, jakiej doświadczył raper w latach 2017- 2020, czyli przejścia z życia singla w wielkim mieście do założenia rodziny i pełnej trzeźwości. Album ukaże nie tylko przemianę wewnętrzną rapera, ale również muzyczną i wizualną.

Początek albumu budują utwory opowiadające o zawirowaniach kawalerskiego życia na krawędzi. W połowie krążka pojawi się utwór „Przemiana”. Od tego momentu na płycie znajdą się treści nawiązujące do dojrzałych życiowych wyborów, a raper zaczyna opisywać siebie z perspektywy pierwszej osoby. We wcześniejszych utworach mówi o „nim”, czyli o tamtym Jurasie sprzed „przemiany”.

Na albumie znajdzie się 12 utworów, między innymi feat z Paluchem w utworze „Surferzy Życia”.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Przemiana" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Przemiana".
Juras
Juras - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!