Albumy muzyczne
nowość Pressure

Martin Garrix Pressure Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Pressure" (Martin Garrix). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Martin Garrix.

  • Gatunek: House
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-02-05

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Pressure".

O albumie

Kawałek „Pressure" pokazuje, że Garrix obrał świeży i nieco głębszy kierunek, jeśli chodzi o brzmienie. Martin w swojej twórczości zawsze szukał różnorodnych rozwiązań, co można usłyszeć w jego utworach wydanych pod pseudonimem Ytram. Tym razem Garrix postawił na klubowy banger, w którym Tove błyszczy w swoim wyjątkowym, uwodzącym stylu. Do nowego utworu ukazał się również teledysk, który zabiera widzą w mrożącą krew w żyłach przygodę, razem z główną bohaterką.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Pressure" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Pressure".
Martin Garrix
Martin Garrix - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!