Albumy muzyczne
nowość Pneumonia

Bars and Melody Pneumonia Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Pneumonia" (Bars and Melody). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Bars and Melody.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-04-01

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Pneumonia".

O albumie

2021 rok był dla Bars and Melody niezwykle intensywny - wypuścili swój pierwszy drop NFT i uruchomili własny podcast. Dziś duet ma  prezentuje światu swoją całkowicie nową muzykę, czemu towarzyszyć będzie start europejskiej części trasy „Stay Frosty”, w tym także kilka koncertów w Polsce.

Bars and Melody to brytyjski duet popowy założony w 2014 roku. Raper Leondre Devries i piosenkarz Charlie Lenehan szturmem podbili świat, gdy ich debiutancki singiel „Hopeful” wszedł na 4. miejsce na brytyjskich listach przebojów. Po ponad 7 latach na scenie mają za sobą kilka światowych tras koncertowych, platynowe płyty i obecnie Bars i Melody wchodzą w nową erę swojej twórczości.  „Pneumonia” to ukłon w kierunku debiutanckiej twórczości artystów. Po raz pierwszy w swojej karierze grupa przejmuje całkowitą kontrolę nad swoją twórczością, tworząc muzykę z zamiarem pokazania, kim naprawdę są. To nowa era  dla Bars and Melody, dająca nam głębszy wgląd w to, jacy są na co dzień. BAM to połączenie popu, trap & drill, przywodzące na myśl artystów takich jak Europe, AJ Tracey, Steel Banglez, Yung Thug i Travis Scott.

Mając miliony fanów na całym świecie, miliony wyświetleń na różnych platformach, wsparcie specjalistów i czas po swojej stronie - Bars & Melody to po prostu siła, z którą należy się liczyć.

Polska jest dla Bars and Melody jednym z najważniejszych miejsc na mapie ich kariery. Mają tutaj bardzo oddaną grupę fanów, sami też wspierają naszych lokalnych artystów jak tylko mogą. Przy okazji ich poprzeniej trasy koncertowej w Polsce jako support wystąpiły przed nimi debiutująca wówczas Viki Gabor oraz Marta Gałuszewska, ta pierwsza towarzyszyła również „Barsom" w trakcie ich trasy w UK gdzie została zaproszona jako gość specjalny na 6 koncertów. I tym razem nie jest inaczej, Polską część trasy supportował będzie Jasper Love - młody wokalista, instrumentalista i autor tekstów.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Pneumonia" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Pneumonia".
Bars and Melody
Bars and Melody - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!