Albumy muzyczne
PINK PEPPER

Pink Freud PINK PEPPER Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "PINK PEPPER" (Pink Freud). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Pink Freud.

  • Gatunek: Jazz
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-03-30

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "PINK PEPPER".

O albumie

Po ,,B4” to kolejny klip zrealizowany samodzielnie przez Pink Freud. Zdjęcia do materiału wykonane zostały przez Wojtka Mazolewskiego podczas pobytu w Kalifornii w 2019 roku, wsparte o ujęcia z Venice Beach z Los Angeles oraz Santa Monica. Za montaż teledysku odpowiedzialny jest Borys Dubański. 

Dzięki unikatowej technice basowej utwór „Pink Pepper” wzbogacony został o brzmienia gitarowe i akordowe, choć wszystko realizowanie jest w ramach klasycznego freudowskiego instrumentarium: bass, instrumenty dęte i perkusja. 

Kompozycja nawiązuje do tęsknoty za swobodą i wolnością, których w ostatnim czasie tak bardzo nam brakuje. Czerpanie z bogactwa natury, spotkania z przyjaciółmi, możliwość pójścia w takim kierunku, w jakim się chce – bez ograniczeń, to wszystko, co kiedyś wydawało się tak powszechne i oczywiste. Razem z Wami czekamy na powrót normalności. 

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "PINK PEPPER" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "PINK PEPPER".
Pink Freud
Pink Freud - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!