Albumy muzyczne
nowość Picture in my mind

Pink Pantheress Picture in my mind Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Picture in my mind" (Pink Pantheress). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Pink Pantheress.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-08-12

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Picture in my mind".

O albumie

PinkPantheress i Sam Gellaitry opublikowali wyczekiwaną od dawna wspólną piosenkę "Picture In My Mind". Za aranżację nagrania odpowiada PinkPantheress, z kolei Sam Gellaitry czuwał nad produkcją. Utwór łączy z miejsca rozpoznawalny głos PinkPantheress z charakterystycznymi dla Gellaitry'ego elektronicznymi wpływami, tworząc zaraźliwy wakacyjny hit.

"Picture In My Mind" to dla PinkPantheress następca nieoficjalnego, znakomicie przyjętego remiksu piosenki Drake'a "Massive" oraz utworu "Where You Are" z udziałem Willow.

Po pierwszym spotkaniu z PinkPantheress w Londynie w zeszłym roku, postanowiliśmy, że przyjedzie do Szkocji i będziemy razem pisać. Jestem bardzo zadowolony z tego, jak wyszło nam to nagranie. To zaszczyt być świadkiem tego, jak wielką wizjonerką jest PinkPantheress. Ten utwór będzie moim letnim hymnem na teraz i na wiele kolejnych lat - przyznał Sam Gellaitry.

W pierwszej połowie 2022 roku PinkPantheress wygrała plebiscyt BBC Music Sound of 2022, ponadto odbyła pierwszą wyprzedaną trasę koncertową po Europie i USA. Wschodząca gwiazda supportowała również Halsey, a ponadto wystąpiła na wielu festiwalach, jak chociażby Lollapalooza Paris i Chicago czy Osheaga Festival. Ostatnio PinkPantheress była jedyną przedstawicielką muzyki na liście 25 wpływowych kobiet opublikowanej przez brytyjski "Vogue". W zestawieniu pojawiła się obok Jodie Comer i Victorii Beckham.

PinkPantheress podbiła Internet i świat w 2021 roku. Od tego czasu jest na fali wznoszącej. W październiku 2021 roku wydała debiutancki mixtape "To Hell With It", który zawierał uwielbiane przez fanów piosenki "Pain""Passion""Break It Off" oraz najnowszy przebój "Just For Me". W zeszłym roku PinkPantheress uświetniła okładki "CRACK Collections", "ES Magazine", "OFFICE" i stała się drugim artystą Spotify RADAR, który był wspierany zarówno w UK jak i w USA.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Picture in my mind" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Picture in my mind".
Polecamy
Pink Pantheress
Pink Pantheress - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!