Albumy muzyczne
Pick-Up Full of Pink Carnations

The Vaccines Pick-Up Full of Pink Carnations Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Pick-Up Full of Pink Carnations" (The Vaccines). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: The Vaccines.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2024-01-12

O albumie

Brytyjski indie rockowy zespół The Vaccines zapowiedział dziś, że ich nowy album zatytułowany „Pick-Up Full of Pink Carnations” ukaże się 12 stycznia 2024 roku. Wyprodukowany przez Andrew Wellsa (Halsey, Phoebe Bridgers) album jest kwintesencją  gitarowego popu  inspirowanego latami 60. przefiltrowanego przez nową falę, czyli tego, co The Vaccines robią najlepiej. Zespół zaprezentował też utwór „Heartbreak Kid”, pierwszy singiel zapowiadający ich szóstą studyjną płytę.

„Na świecie są dwa typy ludzi – ludzie, którym złamano serce, i ludzie, którym jeszcze nie złamano serca” – mówi wokalista Justin Young o utworze „Heartbreak Kid”. Piosenka jest przypomnieniem, że w świecie, w którym często czujemy się samotnie, konfrontacja z własnymi uczuciami może sprawić, że będzie nam lepiej, nawet jeśli wydaje się, że świat się kończy. Tytuł albumu nawiązuje do tekstu utworu Dona McLeana „American Pie”, piosenki, która dla Younga trafnie opisuje „amerykański sen”. Po przeprowadzce do Los Angeles Young był zmuszony stawić czoła rozczarowaniu, które pojawia się, gdy oczekiwania, marzenia i rzeczywistość nie do końca się pokrywają. Choć „Pick-Up Full of Pink Carnations” to album o pogodzeniu się z tą stratą, jest też przepełniony wdzięcznością za ukochanych ludzi i miejsca.

Zespół The Vaccines powstał w 2010 roku w zachodnim Londynie. Wydali pięć albumów, które trafiły do Top 5 listy sprzedaży w Wielkiej Brytanii, w tym debiutancki album „What Did You Notice from the Vaccines?”, który uzyskał status Platynowej Płyty i był najlepiej sprzedającym się debiutanckim albumem w kraju w 2011 roku. Zespół wyrobił sobie markę występując na żywo na głównych scenach w Glastonbury, Lollapalooza i Coachella, a także koncertując z The Rolling Stones, Arctic Monkeys, Red Hot Chili Peppers i Muse. Zdobyli szerokie uznanie krytyków, a NME nazwało ich „zespołem wciąż w doskonałej formie, pełnym pomysłów, inwencji i – co najważniejsze – z talentem do pisania świetnych piosenek”.

Inne wydania tego albumu

Album "Pick-Up Full of Pink Carnations" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Pick-Up Full of Pink Carnations".
The Vaccines
The Vaccines - Wybrane albumy
Popularne
Mery Spolsky zapowiada wydanie albumu "EROTIK ERA"! [WIDEO]
Mery Spolsky "EROTIK ERA" - recenzja płyty

Jak prezentuje się najnowszy krążek artystki?

LemON "Piątka" - recenzja płyty

Przeczytaj recenzje najnowszego albumu LemON.