Albumy muzyczne
nowość Penga Hajs

Samara Penga Hajs Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Penga Hajs" (Samara). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Samara.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-05-06

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Penga Hajs".

Płyta nr 1

  1. 1. Penga Hajs - Samara

O albumie

„Penga Hajs” to debiutancki singiel SAMARY, a więc nowej artystki w szeregach wytwórni Dyspensa Records. Za muzykę w numerze odpowiada Wojtek Urbański znany z duetu RYSY, a gościnnie pojawia się w nim BLOND 16.

Pierwszy solowy utwór SAMARY wcześniej mogli usłyszeć słuchacze Radia Kampus, a teraz numer trafił również do serwisów cyfrowych. „Penga Hajs”opowiada – jak wskazuje sam tytuł - o pieniądzach. SAMARA, czyli Natalia Mikołajska, komentuje:

Pieniądze to w Polsce ciągle temat tabu, rzadko mówi się o nich otwarcie. Ja wiem, że pieniądze szczęścia nie dają, ale z drugiej strony nie przeszkadza mi to powiedzieć, że lubię je mieć.

W kawałku można usłyszeć gościnną zwrotkę BLOND 16, czyli Antona Semenova – modela, rapera, muzyka i reżysera teledysków, pochodzącego z Białorusi, ale mieszkającego od kilku lat w Warszawie. Artysta, podobnie jak wielu jego rodaków wyjechał z kraju i nie zamierza do niego wracać. Swoją przyszłość wiąże z Polską, ponieważ w Białorusi członkowie jego rodziny są represjonowani z powodów politycznych. SAMARA mówi:

Blonda poznałam przy okazji pracy nad tym numerem, ale wyszło tak fajnie, że kontynuujemy naszą współpracę. Okazało się, że Anton kręci świetne klipy, więc niebawem zobaczycie jego teledyski do moich kolejnych numerów.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Penga Hajs" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Penga Hajs".
Samara
Samara - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!