Albumy muzyczne
Organiczne Związki Liryczne

Kosa Organiczne Związki Liryczne Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Organiczne Związki Liryczne" (Kosa). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kosa.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-08-00

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Organiczne Związki Liryczne".

O albumie

Wydawnictwo jest esencjonalną miksturą przeżyć, wewnętrznych rozterek i komentarzy do otaczającego nas świata. Słuchając tego projektu, doznamy pełnej palety emocji, od żalu i smutku, przez lęk i strach, kończąc na pełnej radości.

Za muzykę w dużej mierze odpowiada sam Kosa, wsparty świetnymi producentami, takimi jak Forxst, SecretiveSuicide czy Eyecontact. Wokalistę wspomogli również pierwszoligowi raperzy: Jan Rapowanie i Kukon. Swojego anielskiego głosu użyczyła Paulina Talarska aka Linda, którą usłyszycie w utworze “Flara”, oraz wszystkich chórkach na albumie.

 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Organiczne Związki Liryczne" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Organiczne Związki Liryczne".

Więcej

Polecamy
Kosa
Kosa - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!