Albumy muzyczne
nowość Oni już tu są

Kosmodrom Oni już tu są Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Oni już tu są" (Kosmodrom). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kosmodrom.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-01-29

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Oni już tu są".

O albumie

"Oni już tu są" to kawałek znacznie odbiegający stylistycznie od pierwszego singla Kosmodromu „Dart Seneca”. Piosenka jest żywiołowa, wypełniona charakternymi riffami i pulsującymi bębnami. Sam tekst wnika w kwestie rozgryzania swojej osobowości, opowiada o wewnętrznych tarciach i osobistych demonach. Tytułowi "Oni" to natłok myśli i bodźców, które niczym rozwścieczona horda najeźdźców wdzierają się nam do świadomości.

 "Oni już tu są" to energia, która nie tylko zasugeruje Wam kilka przemyśleń, ale przede wszystkim zachęci do skoków pod sceną.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Oni już tu są" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Oni już tu są".
Kosmodrom
Kosmodrom - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!