Albumy muzyczne
One Last Time

LP One Last Time Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "One Last Time" (LP). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: LP.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-03-11

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "One Last Time".

Płyta nr 1

  1. 1. One Last Time - LP

O albumie

Piosenka powstawała w Atenach i San Jose del Cabo (Meksyk), gdzie LP towarzyszył Mike Del Rio (współautor i producent), który współpracuje z artystką od dłuższego czasu. LP i Del Rio stanowią 2/3 zespołu songwriterów, którzy stoją za sukcesem “Lost On You” (#1 w 18 krajach), a także dwóch najnowszych utworów artystki.

Nad “One Last Time” pracował również utalentowany gitarzysta LP Alex Feder. Dodatkowe działania produkcyjne odbyły się w Hotelu Havana w Highland Park, L.A., który był także miejscem nagrania akustycznego występu LP z okazji Dnia Coming Out’u. Za mix “One Last Time” odpowiada Manny Marroquin, a za master wielokrotna zdobywczyni nagrody Grammy Emily Lazar

"One Last Time to opowieść o ulotnej naturze relacji- tych romantycznych czy wszystkich innych, oraz o tym, jak cenny jest każdy moment naszego życia. Bez względu na to, jak wiele (czy właśnie niewiele) dostajemy od drugiej osoby, okazuje się, że często potem rozmyślamy nad przeszłością
i tym, co mogliśmy powiedzieć czy zrobić, kiedy jeszcze była ku temu okazja, zanim nasz wspólny czas dobiegł końca” - powiedziała artystka.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "One Last Time" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "One Last Time".
LP
LP - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!