Albumy muzyczne
Ohmygodable

THE ROOP Ohmygodable Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Ohmygodable" (THE ROOP). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: THE ROOP.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-11-26

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Ohmygodable".

O albumie

Po eurowizyjnym przeboju "Discoteque", który pobił litewski rekord streamów i zgromadził 24 miliony odsłuchów na świecie oraz 14 milionów odsłon na YouTube, dance-rockowo-popowa grupa THE ROOP przedstawia nowy utwór "Ohmygodable".

Piosenka napisana został w leśnej chacie znajdującej się na terenie narodowego parku Aukstaitija.

Zawsze tam wracam, by dokończyć piosenki. Z dala od cywilizacji i miejskiego zabiegania - mówi Vaidotas Valiukevicius, lider zespołu.

Za sprawą nowego singla muzycy chcą, by ludzie nie przestali się dobrze bawić, by wciąż chcieli odkrywać nowe rzeczy i próbowali czasem spojrzeć na życie, sztukę i siebie samych z innej perspektywy.

Zabawa jest jak najbardziej obecna w towarzyszącym singlowi "Ohmygodable" teledysku, który wyreżyserował Saulius Baradinskas, który nakręcił też klip do "Discoteque". Wideo inspirowane jest mitem o Pigmalionie, który zakochał się w stworzonej prze siebie rzeźbie.

Myślę, że mit o Pigmalionie ma ogromne przełożenie na współczesne czasy, ponieważ żyjemy w świecie mediów społecznościowych, w których tworzymy własne internetowe "rzeźby", mając nadzieję, że będą lubiane, akceptowane i ważne. Oczywiście to ludzka rzecz. Myślę, że każdy z nas ma w sobie coś z Pigmaliona. Cały klip jest rodzajem mitu i snem, który rozgrywa się wśród wielkich dzieł sztuki - wyjaśnia Baradinskas.

Tytuł piosenki to nowe, rzadko pojawiające się słowo określające osobę lub zjawisko, na które reagujemy okrzykiem "Oh My God". W wideo widzimy słynne dzieła sztuki, które otrzymują współczesny kontekst. Myślę, że ten klip jest naprawdę "ohmygodable" - dodaje Valiukevicius.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Ohmygodable" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Ohmygodable".
Polecamy
THE ROOP
THE ROOP - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!