Albumy muzyczne
Ogień

Echo Ogień Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Ogień" (Echo). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Echo.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-05-25

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Ogień".

Płyta nr 1

  1. 1. Ogień - Echo

O albumie

Utwór Ogień prezentuje duży ładunek emocjonalny zarówno w warstwie tekstowej, jak i muzycznej. Piosenka ma nośną konstrukcję z refrenem, który kulminuje emocje.

Tekst - autorstwa Patrycji Kosiarkiewicz i muzyka Noxa tworzą elektryzujący koktajl pełen intensywnych emocji, który silnie oddziałuje na zmysły i wyobraźnię. Jest pełen wrzących, sensualnych doznań i wewnętrznych zmagań z palącym pragnieniem. Muzycznie jest to najmocniejszy utwór z naszych dotychczasowych singli, także w warstwie wokalnej.  – mówi Zosia Nowakowska, wokalistka zespołu ECHO.

 

Do utworu powstał teledysk, który oddaje duszną, napiętą atmosferę piosenki, z bardzo zmysłowymi zdjęciami Pawła Pilipienko.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Ogień" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Ogień".
Polecamy
Echo
Echo - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!