Albumy muzyczne
Odrodzenie

Zdobywcy Pewnych Oskarów Odrodzenie Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Odrodzenie" (Zdobywcy Pewnych Oskarów). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Zdobywcy Pewnych Oskarów.

O albumie

To właśnie kolejny album Zdobywców Pewnych Oskarów, działający na wyobraźnię, zmysłowy i uwodzicielski, a przy tym także wyjątkowo ekspresyjny. Jest kompilacją utworów, które poruszają głębokie treści zarówno w warstwie muzycznej, jak i tekstowej. Jest to autorskie połączenie uczuć, emocji i tekstów spiętych wielką muzyczną klamrą. Wysoce zaawansowana, wręcz audiofilska warstwa brzmieniowa była kluczowym elementem, na który kładziono nacisk przy produkcji tego materiału. Album stylistycznie wszechstronny, wyznaczający również nową muzyczną jakość na polskim rynku muzycznym.

Zespół Zdobywcy Pewnych Oskarów powstał w 1995 roku, posiada w swoim dorobku dwa albumy: „Anioły Niebios” i „Sposób na miękkiego”. Liderem i założycielem zespołu  jest Wojciech Jan Pytkowski - wokalista, gitarzysta, autor tekstów i kompozytor.
Zdobywcy Pewnych Oskarów są grupą z oryginalnym brzmieniem, nie boją się wyzwań. Wierzą w polską muzykę.

Ich motto brzmi: „miarą sukcesu jest ilość własnych wrogów”.

Inne wydania tego albumu

Album "Odrodzenie" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Odrodzenie".
Zdobywcy Pewnych Oskarów
Zdobywcy Pewnych Oskarów - Wybrane albumy