Albumy muzyczne
nowość Odcinam się

Łukasz Gluza Odcinam się Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Odcinam się" (Łukasz Gluza). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Łukasz Gluza.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-10-25

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Odcinam się".

O albumie

ŁUKASZ O PIOSENCE:

„Singiel „Odcinam się” powstawał przez kilka długich miesięcy. Najpierw był pomysł, pisanie tekstu, rozglądanie się za osobami, które wyprodukują oraz wydadzą singiel. Tekst opowiada o moim życiu, o ucieczce od dawnej rzeczywistości, która przepełniona była trudnymi sytuacjami. Tytuł ma na celu ukazać słuchaczowi, że warto odcinać się od tego, co dla nas złe, należy zacząć działać i nie zwracać uwagi na przeszkody stojące nam na drodze”.

Teledysk “Odcinam się” powstawał w Warszawie oraz w jej okolicach. 

Jest taki jaki chciałem aby był. Dużo słońca, nie przesadzony - wyszło idealnie zwłaszcza, że zrobiliśmy go sami!” Debiut Łukasza już po kilku dniach spotkał się z dużym zainteresowaniem.

“Jestem wzruszony tym, że po tylu miesiącach pracy, tak wiele młodych i starszych osób, utożsamia się z tekstem piosenki. Każdy interpretuje ją na swój sposób. To jest po prostu cudowne!”

 

Inne wydania tego albumu

Album "Odcinam się" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Odcinam się".
Łukasz Gluza
Łukasz Gluza - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!