Albumy muzyczne
odbicie

Gabriela Bryska odbicie Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "odbicie" (Gabriela Bryska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Gabriela Bryska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-01-10

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "odbicie".

O albumie

Ubiegły rok pokazał, że o bryskiej zaczyna być coraz głośniej. Zauważona przez portale muzyczne i serwisy streamingowe wokalistka szybko zdobyła serca fanów romantycznym, ale i idealnym pod nogę remixem utworu "lato (pocałuj mnie)". W przeciągu kilku miesięcy wydała aż 15 utworów, dzięki którymi trafiła m.in. na takie okładki playlist jak Spotify RADAR czy Tidal RISING, które pokazują największe wschodzące gwiazdy muzyki w Polsce.

Aktualnie ma ponad 500 tys. słuchaczy miesięcznie na Spotify a jej aktualny singiel – zremiksowana wersja utworu "odbicie" w zaledwie tydzień od premiery zagościła już na antenie wszystkich największych stacji radiowych w Polsce. I jak to w przypadku bryskiej, tanecznym beatom towarzyszy przewrotny, zaskakujący tekst o zmaganiu się z własną, często bardzo surową samooceną.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "odbicie" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "odbicie".
Gabriela Bryska
Gabriela Bryska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!