Albumy muzyczne
Obojętne

Marisol Obojętne Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Obojętne" (Marisol). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Marisol.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-04-04

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Obojętne".

Płyta nr 1

  1. 1. Obojętne - Marisol

O albumie

„Obojętne” to druga kolaboracja przecierającej eksperymentalno-popowe szlaki producentki Marisol i świetnie zapowiadającej się artystki z ramienia wytwórni My Name is New Agaty Gołemberskiej. Singiel „Obojętne” bawi się kontrastem, przeplatając ze sobą letnią depresję, gdy jest już zbyt gorąco i przytłaczająco by odczuwać cokolwiek z hipnotyzującym rytmem, który wprost z mieszkania zabiera na wakacje. Do piosenki powstało zmysłowe video, które idealnie uzupełnia ten „sad and sexy” vibe

Marisol i Agata o utworze piszą tak:

„»Obojętne« opowiada o melancholii, która snuje się ulicami rozgrzanego letnim słońcem, opustoszałego miasta. Kiedy masz wrażenie, że wszyscy prócz Ciebie pojechali na wakacje, zostawiając po sobie przytłaczającą pustkę. Zbyt gorące dni ciągną się niemiłosiernie i nie pozwalają myśleć o niczym innym niż o chęci ucieczki z tej sytuacji. Topiący się pod nogami asfalt uniemożliwia jednak jakikolwiek ruch”.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Obojętne" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Obojętne".
Marisol
Marisol - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!