Albumy muzyczne
Obdrapany marmur

Małach Obdrapany marmur Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Obdrapany marmur" (Małach). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Małach.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-28

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Obdrapany marmur".

O albumie

Wróciła charyzma, z której Małach znany był przy realizacji poprzednich solowych albumów jak i materiałów nagranych wspólnie z Rufuzem, a która odrobinę przygasła na poprzedniej płycie przez problemy osobiste rapera.

Nowe kawałki mają dużo więcej "pazura", przez co płyta jest zdecydowanie mocniejsza zarówno pod względem lirycznym, jak i muzycznym.

Małach z jeszcze większą pewnością siebie pokazuje, że twardo stąpa po ziemi, a w raz z upływem lat i dzięki zerwaniu ze złymi nawykami, jego charakter i nieustępliwość w działaniu nabierają jeszcze większego rozmachu.

Na płycie znajdziemy cały przekrój szlifowanego przez lata warsztatu rapera, od agresywnych zwrotek po przyjemne dla ucha refreny. Nie zabrakło emocji oraz tekstów odzwierciedlających rzeczywistość, do czego Małach zdążył już przyzwyczaić swoich słuchaczy.

Połowa albumu „BYQ” została wyprodukowana przez Małacha, dodatkowo muzycznie wspierają go: PSR, Chris Carsson, 2check oraz Darkvibes Studio.

Na płycie nie zabraknie również ciekawych, a nawet zaskakujących gości, których ujawnimy wkrótce.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Obdrapany marmur" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Obdrapany marmur".
Małach
Małach - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!