Albumy muzyczne
NOVIKA 2.0

Novika NOVIKA 2.0 Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "NOVIKA 2.0" (Novika). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Novika.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-11-24

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "NOVIKA 2.0".

Płyta nr 1

O albumie

Za pomysłem stoi sama jubilatka, która zajęła się również stroną koncepcyjną i organizacyjną całego przedsięwzięcia. Tak to wspomina: „To była fajna zabawa, dużo kombinowania – kogo z kim połączyć, komu jaki utwór zaproponować. Ale było też przy tym dużo pracy, bo łącznie zaprosiłam do podjęcia tego wyzwania ponad 30 osób! Jestem zachwycona talentem i pomysłowością artystów, którzy dali moim piosenkom nowe życie”.

W części utworów można też usłyszeć samą Novikę – chociażby w prezentowanym w ubiegłym tygodniu „Perfect Beach” z udziałem Baascha. Singlem towarzyszącym premierze albumu „Novika 2.0” jest piosenka „Scenariusz”, nagrana w duecie z Arkiem Kłusowskim. Za stronę produkcyjną i nowy aranż odpowiada duet Sampler Orchestra, z którym Novika współpracowała już przy piosence „Unsafe”.

- Wielkim zaszczytem dla mnie była możliwość współpracy z Noviką, ikoną muzyki elektronicznej – wyznaje Arek. – Byłem na jej pierwszym koncercie, mając jakieś 16 lat… pamiętam, jakie zrobiła na mnie wrażenie.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "NOVIKA 2.0" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "NOVIKA 2.0".
Novika
Novika - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!