Albumy muzyczne
None Shall Prevail

Shodan None Shall Prevail Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "None Shall Prevail" (Shodan). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Shodan.

  • Gatunek: Metal
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2023-05-00

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "None Shall Prevail".

Płyta nr 1

O albumie

Opus trzeci „None Shall Prevail”, 40 minut surowego, progresywnego death metalu ze zwrotami w stronę estetyki cold wave. Najbardziej dojrzała, dobrze wyprodukowana i bezpośrednia płyta zespołu do tej pory, z unikalnym stylem, który wykrystalizował się w szerokim spektrum gatunków metalowych. Wyprodukowany przez znanego producenta Arkadiusza „Maltę” Malczewskiego (Behemoth, Decapitated) i zmasterowany przez Kohlekeller Studios.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "None Shall Prevail" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "None Shall Prevail".
Shodan
Shodan - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!