Albumy muzyczne
Nocą piszę piosenki

Lija Nocą piszę piosenki Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Nocą piszę piosenki" (Lija). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Lija.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-04-08

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Nocą piszę piosenki".

O albumie

Utwór „Nocą pisze piosenki” powstał w dosyć zabawnych okolicznościach, bo napisałam go w dzień kobiet – mówi Lija. Opowiada o chłopaku, który gra uczuciami dziewczyn, daje im nadzieję na coś więcej, a następnie źle o nich mówi.  Od początku miałam pomysł na teledysk. Nagrałyśmy go z moimi koleżankami  w Warszawie, przy pomocy tylko telefonu, co pokazuje, że do robienia fajnych klipów nie trzeba najdroższych kamer czy sprzętów.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Nocą piszę piosenki" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Nocą piszę piosenki".

Więcej

Lija
Lija - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!