Albumy muzyczne
nowość Niedopałek

ta Ukrainka Niedopałek Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Niedopałek" (ta Ukrainka). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: ta Ukrainka.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2023-03-09

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Niedopałek".

O albumie

Laureatka Sanek 2022, ta Ukrainka oraz hiphopowy zespół Zrzut przedstawiają wspólny singiel „Niedopałek”. Piosenka o miłości, rozczarowaniu, wzajemnych oskarżeniach i rozstaniu. Spojrzenie na rozpadający się związek z perspektywy mężczyzny i kobiety. Tym razem Anastazja i połowa zespołu Zrzut, Rezoner, wymieniają poglądy, nie mogąc dojść do porozumienia, a druga połowa Zrzutu, Nestor Garde występuje w roli ich rozjemcy. Piosenka łączy alternatywne R&B i nowoczesny hip-hop, ładne gitary i dzwonki z mocnym basem 808.

Inne wydania tego albumu

Album "Niedopałek" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Niedopałek".
Polecamy
ta Ukrainka
ta Ukrainka - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!