Albumy muzyczne
nowość Nie dzielcie nas

Kayah Nie dzielcie nas Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Nie dzielcie nas" (Kayah). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kayah.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-05-14

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Nie dzielcie nas".

O albumie

„Nie dzielcie nas” to przede wszystkim opowieść o potrzebie bliskości, miłości i zrozumienia. Bierze się z chęci zwrócenia uwagi na to, że podziały nigdy nie prowadzą do dobrych i pozytywnych rezultatów. To historia, którą każdy z nas przeżył i może się z nią utożsamić. Przekazuje ona, że warto dzielić się sercem, miłością i dobrocią, bo gdy dzielimy się tymi wartościami z innymi, mnożymy je dla świata…  

Utwór może być odbierany zarówno jako bardzo osobisty, dotyczący personalnych przeżyć, ale niesie także uniwersalne, globalne przesłanie międzyludzkie. Powstał dwa lata temu, w kontekście historycznym, a z upływem czasu jeszcze mocniej zyskał na znaczeniu… 

Kayah mówi o utworze: Jestem obserwatorką rzeczywistości. Boli mnie, gdy ludzie stają się wobec siebie wrodzy, często z lęku i braku zrozumienia, do tego jeszcze mocniej podsycanych wokół. Nie chcemy żyć w rzeczywistości pełnej podziałów, ponieważ mamy świadomość, że siła tkwi w jedności. Zarówno tej lokalnej, ale i ogólnoludzkiej. Kiedy pierwszy raz wykonywałam ten utwór ponad dwa lata temu z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości, już wtedy mocno się z nim utożsamiałam. Kiedy ostatnio Krzysztof zaproponował mi nagranie go w duecie, zgodziłam się bez wahania. Tym bardziej, że podziały niestety jeszcze bardziej się wzmocniły.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Nie dzielcie nas" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Nie dzielcie nas".

Więcej

Polecamy
Kayah
Kayah - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!