Albumy muzyczne
MTV Unplugged

Kasia Kowalska MTV Unplugged Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "MTV Unplugged" (Kasia Kowalska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kasia Kowalska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album koncertowy
  • Data premiery: 2019-10-25

O albumie

Koncert Kasi Kowalskiej - MTV Unplugged został zarejestrowany w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku, w maju 2019 roku. Artystce na scenie towarzyszyli znakomici goście: Edyta Bartosiewicz i Stanisław Soyka. Podczas koncertu, artystka wykonała swoje największe przeboje w nowych, akustycznych aranżacjach. Oprócz stałego zespołu towarzyszącego Kasi podczas koncertów, koncert MTV Unplugged wzbogacony został o sekcję dętą i fortepian. 

 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "MTV Unplugged" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "MTV Unplugged".
Polecamy
Kasia Kowalska
Kasia Kowalska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!