Albumy muzyczne
nowość Mowa węży

Asster Mowa węży Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Mowa węży" (Asster). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Asster.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2023-03-23

O albumie

Nowa gwiazda polskiego rapu nadchodzi! Asster kolejnym singlem zapowiada swój wyczekiwany debiutancki album „Mowa węży”.Najnowszy singiel Asstera to „GWIAZDA”. Dostajemy w nim wszystko, co u Asstera najlepsze. Tekst wyraża uczucia artysty, który determinacją i ciężką pracą, jeszcze przed maturą, osiągnął swój cel – wydanie płyty, zdobycie uznania na scenie i zyskanie oddanych fanów. Oddaję serducho dla moich fanów, sam kiedyś krzyczałem, by grali bisy. Kiedy krzyczą moją ksywę, chcę to g… pokazać dzisiaj tu moim najbliższym – deklaruje raper. Do tego wyrazisty, trapowy beat. Mówią, gwiazda jak się patrzy – to najlepsza charakterystyka Asstera!

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Mowa węży" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Mowa węży".
Asster
Asster - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!