Albumy muzyczne
Moulin Rouge

Kbleax Moulin Rouge Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Moulin Rouge" (Kbleax). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kbleax.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-05-27

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Moulin Rouge".

Płyta nr 1

  1. 1. Moulin Rouge - Kbleax

O albumie

Kbleax zaprezentowała nowy singiel „Moulin Rouge”, w którym gościnnie możemy usłyszeć Kukona. Utwór jest zapowiedzią kolejnych muzycznych kroków artystki.

Kbleax pracuje obecnie nad swoją solową płytą. Wszechstronna artystka przez ponad połowę swojego życia mieszkała w Wielkiej Brytanii, gdzie studiowała kompozycję muzyki filmowej. Na swoim koncie ma współpracę z Trickym, który zaprosił ją na swoją trasę koncertową w charakterze wokalistki. Ostatnio kbleax mogliśmy usłyszeć w kawałku „Molo” favsta.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Moulin Rouge" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Moulin Rouge".
Polecamy
Kbleax
Kbleax - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!