Albumy muzyczne
MOTOMAMI

Rosalía MOTOMAMI Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "MOTOMAMI" (Rosalía). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Rosalía.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-03-18

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "MOTOMAMI".

Płyta nr 1

O albumie

„MOTOMAMI” zostało uznane za „jeden z najbardziej oczekiwanych albumów 2022 roku” przez wiele światowych mediów, w tym BBC, El País, NME, NYLON, Pitchfork, TIME i Wall Street Journal. Niedawno magazyn Rolling Stone nazwał jej nadchodzące wydawnictwo „innowacyjną, awangardową pracą, która oddaje korzenie i możliwości techniczne Rosalíi”. Jak zauważa, „gatunki muzyczne to już przeszłość; jest tu miejsce na wszystko, czym powinna być współczesna muzyka: sztuka, smak, dembow, champeta, flamenco, bachata, hip-hop, melodie fortepianowe”.

Rosalía ujawniła okładkę „MOTOMAMI” na swoim Instagramie. Fani mogą już zamówić płytę w przedsprzedaży i przedpremierowo zapisać „MOTOMAMI” na platformach streamingowych.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "MOTOMAMI" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "MOTOMAMI".
Polecamy
Rosalía
Rosalía - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!