Albumy muzyczne
nowość Mood Valiant

Hiatus Kaiyote Mood Valiant Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Mood Valiant" (Hiatus Kaiyote). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Hiatus Kaiyote.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-06-25

O albumie

Tytuł płyty to swego rodzaju hołd dla matki Nai - Suzie Ashman, która zmarła na raka piersi. "Moja mama miała dwa kombi Valiant, kultowe, zabytkowe samochody” - wspomina wokalistka. "Jeden był biały, a drugi czarny - wybierała jeden z nich w zależności od tego, w jakim była nastroju. Była samotną matką z sześciorgiem dzieci: Jeśli jechała czarnym, wiedziałeś, żeby z nią nie zadzierać". 

„Mood Valiant” to album pełen miłości, przyjaźni, entuzjazmu, odwagi, emocji przeżywanych ze świadomością, że wszystko jest kruche i ulotne. Premierę krążka zapowiedziano na 25 czerwca. "Kiedy myślisz, że twoje życie zostanie ci odebrane, zaczynasz się zastanawiać nad tym, kim jesteś" - mówi Nai. „Sądzę, że po nowotworze postanowiłam udowodnić, iż to, co mi ofiarowano jest cenne. Moim jedynym pragnieniem jest żyć i dzielić się moim doświadczeniem czasu i piękna."

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Mood Valiant" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Mood Valiant".
Hiatus Kaiyote
Hiatus Kaiyote - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!