Albumy muzyczne
nowość MOMENT

Anastazja Maciąg MOMENT Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "MOMENT" (Anastazja Maciąg). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Anastazja Maciąg.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2023-02-10

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "MOMENT".

O albumie

,,MOMENT” to numer pisany z perspektywy osoby znajdującej się w mega skomplikowanej relacji. Ciągła sinusoida zmian, zagubienie się pomiędzy słowami: kocham a nienawidzę. Jednak gdy tych dwoje ludzi spędzało razem ten tytułowy "MOMENT" i po prostu patrzyli sobie w oczy, to wszystko wydawało się takie proste i oczywiste.

"Ta piosenka jest dla mnie nowym początkiem zarówno muzycznie, jak i prywatnie. Wszystkie niewyjaśnione sprawy zostawiam za sobą i zaczynam nowy etap, jako dojrzalsza artystka i osoba bardziej świadoma swoich potrzeb i emocji." - Anastazja Maciąg o utworze

Inne wydania tego albumu

Album "MOMENT" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "MOMENT".
Polecamy
Anastazja Maciąg
Anastazja Maciąg - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!