Albumy muzyczne
nowość Moje Kochanie

Katarzyna Grochola Moje Kochanie Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Moje Kochanie" (Katarzyna Grochola). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Katarzyna Grochola.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-02-10

O albumie

Pierwsza płyta Katarzyny Grocholi!

Już w Walentynki będziemy mogli usłyszeć płytę muzyczną autorstwa młodego małżeństwa, pisarki Katarzyny Grocholi i Stanisława Bartosika, znanego szerszej publiczności ze współpracy z kabaretem Tey. „Moje Kochanie” opowiada o wielkiej miłości. Nie mogło być inaczej. W końcu teksty do niej napisała sama Katarzyna Grochola, a muzykę skomponował jej mąż, Stanisław Bartosik, ceniony kompozytor i puzonista. Na płycie znajduje się 11 utworów. W ostatnim, instrumentalnym, wybrzmiewa piękna, harmonijna sonata smyczkowa. Utwór jest prezentem dla samej pisarki od córki Stanisława Bartosika, skrzypaczki Darii Pujanek.

„Moje kochanie” stanowi uzupełnienie książki Katarzyny Grocholi „Zjadacz czerni 8”. Zarówno książka, jak i płyta to opowieść o miłości, która nie jest jednowymiarowa, określona, ograniczająca. Jest najważniejszą szansą na człowieczeństwo. Daje nadzieję i nadaje życiu sens. Choć Katarzyna Grochola i Stanisław Bartosik są młodym małżeństwem, na płycie „Moje Kochanie” opowiadają o dojrzałej miłości.  Miłości, która wypełnia nasz sens istnienia. „Moje Kochanie” jest prezentem od pisarki dla męża z okazji jego urodzin. Jak sama Grochola przyznaje: „Stasiu nagrywał dla mnie tę płytę przez półtora roku. Niebawem ma urodziny, to taki mój prezent dla niego. Jedni kupują sobie torebki, a ja postanowiłam napisać teksty piosenek i wydać jego płytę. W podziękowaniu za miłość.”

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Moje Kochanie" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Moje Kochanie".
Katarzyna Grochola
Katarzyna Grochola - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!