Albumy muzyczne
nowość Mniej więcej

Paulina Gołębiowska Mniej więcej Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Mniej więcej" (Paulina Gołębiowska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Paulina Gołębiowska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-04-04

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Mniej więcej".

O albumie

„Mniej więcej” to nowy singiel Pauliny Gołębiowskiej, półfinalistki 12. edycji „The Voice of Poland”. Piosenka zwiastuje debiutancki album artystki.

Niejednokrotnie w życiu przekonujemy się, że to, co wydaje się być nic nie znaczącym elementem układanki, z czasem staje się lwią częścią pięknej całości. Owa „całość” determinuje rzeczywistość, zmienia nasze plany. Jedyne, czego potrzebujemy, to pokora i otwarty umysł, aby dostrzec i docenić ten proces. Utwór w swej treści stanowi odwołanie do starej prawdy, która mówi, że mniej znaczy więcej.

Piosenka zyskuje nowy kontekst w obliczu trwającej wojny w Ukrainie. Nasi Sąsiedzi, ludzie tacy sami jak my, w jednej chwili stracili wszystko: bliskich, dorobek życia, poczucie bezpieczeństwa, normalność. Dla nich każdy, nawet najmniejszy gest solidarności jest ważny. Mniej znaczy więcej, zawsze…

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Mniej więcej" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Mniej więcej".
Paulina Gołębiowska
Paulina Gołębiowska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!