Albumy muzyczne
nowość MIXED EMOTIONS

Jack Kays MIXED EMOTIONS Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "MIXED EMOTIONS" (Jack Kays). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Jack Kays.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-02-02

O albumie

Na albumie znajduje się 8 piosenek, które dotykają tematów takich jak uzależnienia, samotność, problemy psychiczne i próba odkupienia swoich grzechów.

Ten projekt reprezentuje moje wzloty i upadki z przeciągu ostatnich 5 lat. Wiem, że jest wiele osób, które przechodziły przez to co ja i chcę się podzielić moją historią, żeby oni mogli czuć się komfortowo mówiąc o swoich. Kiedy byłem na dnie, te utwory pomogły mi się podnieść i mam nadzieję, że podziałają tez na moich słuchaczy.

Dodatkowo Jack podzielił się z fanami teledyskiem do kawałka „TIRED”. Klip został wyreżyserowany przez John’a Buchanan’a i ukazuje artystę przeżywającego koszmar na jawie.

 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "MIXED EMOTIONS" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "MIXED EMOTIONS".
Jack Kays
Jack Kays - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!