Albumy muzyczne
Missing Piece

Vance Joy Missing Piece Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Missing Piece" (Vance Joy). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Vance Joy.

  • Gatunek: Folk
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-05-21

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Missing Piece".

O albumie

"Missing Piece" to pierwszy utwór Vance Joy od trzech lat i następca singla "You", który powstał we współpracy z Bennym Blanco Marshmello. Nową piosenkę Vance Joy napisał wirtualnie podczas covidowego lockdownu z Joelem Little (Taylor Swift, Khalid, Lorde). Numer "Missing Piece" zainspirowany został historiami ludzi rozdzielnych przez pandemię koronawirusa.

"Missing Piece" to piosenka o byciu z dala od kogoś, kogo się kocha To trudna sytuacja, ale jeśli wiesz, że wasz związek jest dobry, taka separacja jest niewielką przeszkodą. To też utwór o spokoju, który odnajdujecie, gdy jesteście razem. Napisaliśmy ten kawałek przez Zooma z Joelem Little. Jestem wielkim fanem tego, co pisze i produkuje. Wydaję mi się, że udało nam się uchwycić coś, co jest bliskie wielu ludziom z uwagi na ograniczenia w podróżowaniu" - komentuje Vance Joy.

Singiel "Missing Piece" pojawi się w najnowszym odcinku serialu "Chirurdzy" ("Grey's Anatomy"). Ponadto, do piosenki powstał uroczy, wesoły teledysk o zapomnianym lunchu, który w Melbourne nakręciła Annelise Hickey.  

W 2021 roku Vance Joy zdążył już nawiązać współpracę z gwiazdorskimi producentami - Bennym Blanco Marshmello, czego owocem ich wspólny singiel "You", który dotarł do top 20 list Alternative Airplay i Rock Airplay Billboardu. Magazyn "Rolling Stone" opisał "You" jako "uroczy, podnoszący na duchu pop-rockowy utwór".

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Missing Piece" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Missing Piece".
Polecamy
Vance Joy
Vance Joy - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!