Albumy muzyczne
Miłość w czasach samotności

Łzy Miłość w czasach samotności Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Miłość w czasach samotności" (Łzy). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Łzy.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-12-22

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Miłość w czasach samotności".

O albumie

„Lat minęło dwadzieścia i pięć…”. Dziewiąty album studyjny Łez, „Miłość w czasach samotności”, ukazuje się w 25. rocznicę założenia zespołu. Płyta zawiera wyłącznie premierowe piosenki.

Muzycy mówią o nowym albumie:

Jakoś tak się złożyło, że już ponad ćwierć wieku trwa ta nasza wspólna „zabawa, zabawa, zabawa…”. To dzięki Tobie i z Tobą możemy, jako zespół Łzy, wciąż „brać udział w grze” i „po szczęście wspinać się na palcach”. I „nieważne czy z wiatrem czy pod wiatr”, bo z takim wsparciem, jakie dają nam odbiorcy naszej twórczości, wiemy, że to wszystko ma sens.

Czasem ta nasza przygoda „ma gorzki smak”, a „z tyłu ciągnie się cień”. Jesteśmy jednak przekonani, że jeszcze długo ta „nieuchwytna meta będzie dwa kroki stąd” i jeszcze nie raz „pozwolisz zabrać się na wspólny lot”.

„Miłość w czasach samotności” to dziewiąta płyta zespołu, a przy okazji album jubileuszowy. W przeciwieństwie do poprzednich wydawnictw rocznicowych zawiera tylko piosenki premierowe, przy których, mamy nadzieję, spędzisz miło czas, ale też być może najdzie Cię refleksja i zapytasz: „Gdzie ten życia sens?

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Miłość w czasach samotności" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Miłość w czasach samotności".

Więcej

Spodobał Ci się album "Miłość w czasach samotności"? Szukasz innych płyt z tego samego gatunku, kraju lub roku? Zobacz: płyty z gatunku pop, polskie płyty muzyczne, polskie płyty muzyczne z gatunku pop, płyty z roku 2021, płyty z gatunku pop z roku 2021, polskie płyty z roku 2021, polskie płyty pop z roku 2021, płyty na literę M.
Łzy
Łzy - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!