Albumy muzyczne
Millerba

Fly Project Millerba Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Millerba" (Fly Project). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Fly Project.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-05-21

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Millerba".

O albumie

Fly Project prezentuje utwór „Millerba”- numer, który zmieni Twój nastrój,  podgrzeje atmosferę każdej imprezy i z pewnością znajdzie się na letnich listach przebojów!

Ponad 2 miliardy wyświetleń, tysiące koncertów i hity grane na całym świecie sprawiają, że Fly Project jest jednym z ulubionych artystów w Rumunii i za granicą. Po intensywnym okresie pracy nad nową muzyką, Fly Project rozpoczyna serię wydawnictw, które  zostały wyprodukowane w studio United States Of Music, należącym do Tudor’a Ionescu (Fly Project).

Nie mogę zmienić świata, ale mogę zaprosić go do tańca. Fly Project to muzyka i imprezy, emocje, uczucia i radość z każdego momentu. Millerba to ten rodzaj utworu, który wrzucasz na samą górę swojej playlisty, który jest w stanie zmienić Twój nastrój, gdy klikniesz „odtwórz”, i który pogłaśniasz w radio po usłyszeniu pierwszych dźwięków. Millerba to, w języku znanym wszystkim na świecie, IMPREZA – powiedział Tudor Ionescu.

 

Klip, wyprodukowany przez NGM, dzięki oryginalnemu i ciekawemu scenariuszowi, doskonale oddaje koncepcję utworu. Sklep, zbudowany na planie w zaledwie 24 godziny, mnóstwo kolorów i kilka niezwykle seksownych kobiecych postaci, idealnie uzupełniają vibe tego numeru.

 

Nie było mi zimno, nie byłem głodny, wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Klip kręciliśmy przez 12 godzin i, biorąc pod uwagę moje poprzednie doświadczenia, uważam, że to całkiem dobry wynik. Miałem bardzo zorganizowany zespół, który niezwykle sprawnie poruszał się na planie, a jedyne co musiałem zrobić to tak naprawdę się tam pojawić – skwitował Tudor.

ip

 

Inne wydania tego albumu

Album "Millerba" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Millerba".
Polecamy
Fly Project
Fly Project - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!