Albumy muzyczne
nowość Między wierszami

Jula Między wierszami Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Między wierszami" (Jula). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Jula.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-02-12

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Między wierszami".

O albumie

Utwór „Między wierszami” jest próbą zrozumienia świata mężczyzny, jego toku myślenia oraz słów, które wypowiada. „Między wierszami” ukazuje jak trudna bywa komunikacja między ludźmi, lecz udowadnia również, że mimo to mogą być pewni swojej obecności, wzajemnego oddania. Nie tylko mężczyźni mają problem ze zrozumieniem kobiet, odwrotnie jest podobnie. Miłość nie jest łatwa, wymaga pracy i zrozumienia. Wszystko to skłania do wewnętrznego monologu, który toczy się w głowie kobiety. Szuka ona wytłumaczenia dlaczego to, co piękne, musi być aż tak skomplikowane.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Między wierszami" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Między wierszami".

Więcej

Jula
Jula - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!