Albumy muzyczne
Męskie Granie 2018

Męskie Granie 2018 Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Męskie Granie 2018". Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 2
  • Rodzaj: Składanka
  • Data premiery: 2018-11-16

O albumie

Seria płytowa "Męskie Granie" jest poświęcona kultowej trasie koncertowej, która organizowana jest od 2010 roku w największych polskich miastach. Najnowszy, dwupłytowy album, stanowi artystyczne podsumowanie tegorocznej edycji tej imprezy. Warto przypomnieć, że osiem spośród dziewięciu dotychczasowych płyt tej serii uzyskało status platyny.

Pierwsza część albumu "Męskie Granie 2018" zawiera między innymi niepowtarzalne „zderzenia” muzyczne - zespołu Organek i Kazika, Natalii Przybysz i Jej Rodziców, Darii Zawiałow i Małgorzaty Ostrowskiej, grupy Lao Che i Dawida Podsiadło oraz utwory z projektów specjalnych - ONA (stworzonego przez zespół Organek i zaproszone Artystki) i "Czemu nas tam nie ma?" (w wykonaniu grupy Coma i jej Gości).

Druga płyta to zapis koncertu Męskie Granie Orkiestra 2018 - projektu stworzonego specjalnie na potrzeby tegorocznej trasy. W tym roku trzon MGO tworzyli: Krzysztof Zalewski, Dawid Podsiadło i Kortez.

Inne wydania tego albumu

Album "Męskie Granie 2018" miał jedno wydanie.

Więcej

Spodobał Ci się album "Męskie Granie 2018"? Szukasz innych płyt z tego samego gatunku, kraju lub roku? Zobacz: płyty z gatunku rock, płyty z roku 2018, płyty z gatunku rock z roku 2018, płyty na literę M.
Polecamy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!