Albumy muzyczne
Melodia ta

Doda Melodia ta Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Melodia ta" (Doda). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Doda.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-07-07

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Melodia ta".

Płyta nr 1

  1. 1. Melodia ta - Doda

O albumie

„Melodia ta” z pewnością zagości na każdej wakacyjnej playliście. Utrzymany w mocno klubowej aranżacji utwór, konsekwentnie podkreśla kierunek, w którym zmierza artystka.

Doda po raz kolejny udowadnia, że muzyce dance nie musi towarzyszyć pogodna liryka - „Melodia ta” to gorzka opowieść o trudnej miłości. Warto dodać, że do współpracy nad tekstem, gwiazda zaprosiła utalentowaną artystkę młodego pokolenia - bryską.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Melodia ta" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Melodia ta".
Polecamy
Doda
Doda - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!