Albumy muzyczne
Magia

Kasia Nova Magia Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Magia" (Kasia Nova). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kasia Nova.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-07-01

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Magia".

Płyta nr 1

  1. 1. Magia - Kasia Nova

O albumie

„Magia” to utwór absolutnie wyjątkowy, tak jak wyjątkowa jest magia wspomnień z młodości. Legendarny wokalista Oddziału Zamkniętego nawiązuje w nim do swoich wspomnień z młodzieńczych lat spędzonych na warszawskim Mokotowie, a pełna kobiecego uroku Kasia Nova staje się ich uosobieniem.

Kasia Nova i Krzysztof „Jary” Jaryczewski przedstawiają nowy, wspólny singiel zatytułowany „Magia”. Ta lekka, poprockowa ballada to idealna propozycja na letnie wieczory.

Kasia Nova mówi o utworze: „Magia” to połączenie dwóch odmiennych światów muzycznych. Bardzo charakterystyczny, rockowy wokal Krzysztofa w połączeniu z moim wokalem daje unikalny efekt końcowy, który może zainteresować zarówno fanów rockowych brzmień, jak i fanów muzyki pop.

Krzysztof „Jary” Jaryczewski, najsłynniejszy wokalista legendarnego zespołu Oddział Zamknięty, nie tylko napisał słowa i muzykę do piosenki, ale też zaśpiewał w duecie z Kasią. Jest to unikalna sytuacja, ponieważ Krzysztof jak dotąd nigdy nie śpiewał w duecie z piosenkarką muzyki pop.

Krzysztof Jaryczewski komentuje: „Magia” to piosenka wspominająca pierwsze młodzieńcze doznania, do których chętnie wracamy. Pierwsze miłości, pierwsze fascynacje muzyczne. Nie mogło w niej zabraknąć pięknej kobiety, dlatego jest w niej Kasia Nova ze swoim aksamitnym, dziewczęcym głosem.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Magia" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Magia".
Polecamy
Kasia Nova
Kasia Nova - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!