Albumy muzyczne
nowość Low

Flo Rida Low Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Low" (Flo Rida). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Flo Rida.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-04-05

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Low".

Płyta nr 1

  1. 1. Low - Flo Rida

O albumie

71 Digits ponownie porywa do tańca. Tym razem muzyczny producent połączył siły z niezrównanym Flo Ridą. Efektem kooperacji jest energetyczny, taneczny numer "Low", a dokładnie nowa, odświeżona wersja imprezowego klasyka pierwszej dekady XXI wieku.

Każdy, kto zna 71 Digits wie, że połączenie z Flo Ridą jest po prostu doskonałe. Artyści nie mają sobie równych w kwestii przekształcania ponadczasowych hitów w przyszłe bangery. Tak właśnie jest z "Low", które zyskało współczesne, house'owe brzmienie.

Na szczęście niewiele jest współczesnych hitów tak ponadczasowych, niezmiennie przebojowych, jak "Low" Flo Ridy. Singiel z 2007 roku spędził 10 tygodni na szczycie Billboard's Hot 100, a następnie zajął 3. miejsce w zestawieniu Najlepszych piosenek dekady Billboardu.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Low" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Low".
Flo Rida
Flo Rida - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!