Albumy muzyczne
nowość Low

Chet Faker Low Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Low" (Chet Faker). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Chet Faker.

  • Gatunek: Electronic
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-02-12

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Low".

Płyta nr 1

  1. 1. Low - Chet Faker

O albumie

„Low” jest pierwszym singlem Cheta Fakera od pięciu lat! W międzyczasie, artysta publikował kompozycje pod swoim prawdziwym nazwiskiem – Nick Murphy. Nowy singel jest jak smuga katharsis, okraszona wolnym, klimatycznym beatem, która stanowi esencję bluesowej twórczości Cheta Fakera! 

Nick Murphy, jako Chet Faker pojawił się po raz pierwszy w 2012 roku wydając EP pt. „Thinking in Textures”, tym samym zwyciężając na AIR Awards w kategoriach Breakthrough Artist of the Year i Best Independent Single/EP. W 2014 roku wydał swój debiutancki krążek – „Built on Glass”, który od razu został doceniony przez krytyków i znalazł się na liście Australian

ARIA Charts oraz zdobył pięć nagród: Best Male ArtistBest Independent ReleaseBest Cover ArtistEngineer of the Year i Producer ofthe Year.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Low" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Low".
Chet Faker
Chet Faker - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!